Cilt Bakımında Cilt Bakım Koltuklarının Önemi Nedir?


Cilt bakım koltukları günümüzde birçok Güzellik Salonu ve kuaförlerde kullanılmaktadır. Cilt bakım koltuklarının temel amacı kişinin cilt bakımı sırasında Kendini rahat hissetmesidir. Cilt bakım koltuklarının teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok farklı modelleri üretilmiştir. Cilt bakım koltuklarında temel amaç yapılan bakım türüne göre koltukların modelinin değişkenlik göstermesidir. Bu koltuklar da dikkat edilen en önemli özellik yükseltme alçaltma ve geriye doğru yatırma özelliklerinin olmasıdır. Cilt bakım koltuklarının özellikle bakımlar esnasında kolaylıkla hareket edebilmesi önemlidir. Cilt bakım koltukları birçok Hekim tarafından kendi muayene kliniklerinde de kullanılmaktadır. Cilt bakım koltuklarındaki temel amaç Kişinin kendini rahat hissetmesi ve hekimin rahat müdahale edebilmesidir. Bu sebeple cilt bakım koltukları her alana göre özel olarak üretilmektedir. Cilt bakımı koltuklarının Medikal merkezlerde şık ve rahat kullanımı oldukça önemlidir. Edition Medical son model teknolojiye sahip birçok cilt bakım koltuğunu bünyesinde barındırarak kişinin kendini rahat ve öz güvende hissetmesini amaçlamaktadır. Cilt bakım koltuklarında tercih edilen bazı modeller ise şunlardır; Gharieni Lina Select Suparsoft, Gharienj SL XP Hydraulic, Gharieni LINA SELECT, Gharieni SPL SPHINX, Gharieni LR, Gharieni PLS Coş, Gharieni SL XP, Gharieni Lr Spezial , Gharieni SLR, Gharieni SPL, Ghareini SPL SOFT , Gharieni SPX.

Ghareini Spl Soft

Ghareini SPL SOFT modeli, cilt bakım koltuğu Konforlu ve hijyenik bir koltuktur. Koltuğun yüzey kaplaması yumuşak olduğundan kişi kendini oldukça rahat ve huzurlu hisseder. Yüz el ve ayak gibi vücut bakımlarında koltuk modeli rahatlıkla kullanılabilir. Gharieni LR en gelişmiş modellerden birisidir. Bu koltuk modeli ayak ve oturma açısından otomatik ayarlanabilmektedir. Tekerlek tasarımının geri çekilebilir olması sebebi ile istenilen yere taşınabilmektedir. Cilt bakım cihazı fonksiyonel olarak çalışabilmesi için bakım esnasında hastanın rahat hareket edebilmesi oldukça önemlidir. Birçok bakım merkezi bu sebeple bu koltuk türüne oldukça rağbet etmektedir. Gharieni SLR oldukça esnek bir modeldir. Sırt ağrılarını engelleyen bu model, kişiye rahatsızlık vermez. Kişinin vücudunun anatomik yapısına uygun olarak ayarlanabilmektedir. Bu sebeple uzmanın rahat çalışabilmesini de sağlamaktadır. Bu koltuk modeli birçok bakım modelinde kullanılmaktadır.

Gharieni Lına Select

Gharieni LINA SELECT modeli ise, En çok tercih edilen koltuk modellerinden birisidir son derece konforlu bir koltuk modeli olması sebebiyle birçok Merkez tarafından tercih edilmektedir. Otomatik bir şekilde yükseltilip alçalmasına bilmektedir ve dilediğiniz pozisyonda kullanılabilir. Ayaklarının alüminyum kaplı olması sebebiyle uzun yıllar boyunca temiz ve hijyenik bir şekilde kullanılabilmektedir. Gharieni SL XP, Modeli tekerlekleri sayesinde kolaylıkla taşınabilmektedir döner başlığı 360° dönebilmesi ile Dilediğiniz yeri çevirebilirsiniz bacak uzatma yeri ve başı geriye yatırma ayarları bulunmaktadır. Genel olarak güzellik merkezlerine pedikür bakımları için kullanılmaktadır koltuk modeli genişletilerek de tercih edilmektedir. Edition Medical, bu koltuk türlerinin birçoğuna sahip olması sebebi ile müşterilerinin memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır. Edition Medical, uzun zamandır, verdiği profesyonel hizmet sayesinde birçok kesim tarafından tercih edilmektedir.

Cilt Bakım Yatağı ve Podoloji Koltukları

Cilt bakımı koltuklarında en önemli etken kişinin cilt bakımı sırasında bel, bacak ve boyunun rahatsız olmasını engellemektir. Bu sebeple spa merkezleri Medikal cilt bakımı yapan merkezler ve kuaför salonları özel olarak tasarlanmış podoloji koltukları  tercih etmektedirler. Normal türevdeki cilt bakım koltuklarının ağırlığı fazla olduğundan genellikle güzellik merkezlerinde elektrikli modeller tercih edilmektedir. Cilt bakımı yaptıran kişiler özellikle güzellik salonlarının temiz ve hijyenik olmasına özen göstermektedir. Cilt bakımı yaptırırken, kişinin kendini rahat ve konforlu hissetmesi hekim tarafından mühimdir. Bu sebeple bu koltuklar cilt bakım esansında büyük öneme sahiptir.