Edition Medical Cilt Bakım Koltuğu ve Yatağı


Cilt Bakım Yatağı

Edicution Medical, 1998 yılından itibaren gerek kozmetik gerek estetik gerekse spa- wellness sektöründe kaliteli ekipmanları ile birlikte günümüzde hizmetine ara vermeden devam etmektedir. Bunun yanı sıra göz alıcı modern tasarımları ve üstün teknolojiyi bir arada barındırarak Türkiye’de kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Cilt bakım koltuğu kataloğuna bir göz atmak isterseniz aşağıda sizler için derlediğimiz birbirinden farklı terapi koltuklarını görmeniz mümkün.

Gharieni Lina Select Supersoft

Cilt bakım yatağı seçeceklerinden biri olan Gharieni Lina Select Supersoft terapi koltuğunun tercih edilmesinin başlıca nedeni, ekstra derecede kalın ve soft mindere sahip oluşundan kaynaklıdır. Daha birçok sayılabilecek ekstra özellikleri de var elbette; birden fazla ayar seçeneklerine sahip olması ile pek çok tesisin de kullanımı yönünden mükemmel işlem yatağına sahiptir. - Gharieni Lina Select Supersoft cilt bakım yatağı, 3 farklı versiyona sahip olup hem konfor hem görünüm hem de pratiklik yönünden tüm özellikleri yerine getirirken ihtiyaçlarınıza da fazlasıyla karşılamaktadır.

Gharieni SL XP Hydraulic

Cilt bakım yatağı ürünlerinden bir diğeri olan SL XP Hydraulic, üstün Alman mühendisliğinin en kusursuz ürünlerinin arasında yer aldığını biliyor muydunuz? Özellikle muayene ve medikal uygulamalar için özel olarak tasarlanmış bir ürün olup, ergonomik yapısını destekleyici bir mindere sahiptir. Hastaların rahatlığı baz alınarak tasarlanmış olan bu ürün, oldukça yumuşak dokusu sayesinde tüm medikal ve estetik uygulamalarda hem doktor hem hasta hem de estetisyenler için konfor sağlamaktadır.

Gharieni Lına Select

Zarif tasarımı ile dikkat çeken ‘Gharieni Lına Select’ cilt bakım koltuğu, birden fazla ayar seçeneklerine sahip oluşu yönünden pek çok tesis için de mükemmel işlem yatağı işlevi görmektedir. 3 adet faklı versiyonu mevcut olup hem pratiklik hem konfor hem de görünüm açısından tüm ihtiyaçları yerine getirmektedir. Peki bu 3 adet farklı versiyonun hangi tür seçenekleri bulunmaktadır? Şöyle ki;

Lina select alu, static ve wood, podoloji koltukları çıkarılabilir ayak ve kafa bölümü mevcut olup gerek bacak gerek sırt gerekse oturma açısından mekanik veya elektriksel olarak ayarlanabilmektedir. Döşemelik olarak tek parça dikilebilmekte olup döndürülebilir kolçak ve minderlere sahiptir. Modern metal veya ahşap tasarım yükseklikleri modele göre değişkenlik arz etmektedir.

Gharieni SLR

Bir diğer cilt bakım yataklarından olan Gharieni SLR, paslanmaz çelik elemanları ve titanyum kasaya sahip oluşu sayesinde, uzman ve hastanın konforunu destekleyici görev görmektedir. Ergonomik tasarımın desteklemiş olduğu konfor sayesinde hasta ve uzmanın tedavi ve pozisyon süreçlerinde daha rahat bir kullanım avantajı sunmaktadır.

Gharieni Spl soft

‘Gharieni SPL SOFT’ bakım ve tedavi koltuğu olarak bilinen bu ürün, üstün Alman mühendisliğinin kusursuz bir ürünüdür. Medikal, muayene ve estetik uygulamalar için özellikle tasarlanmış olan bu ürün, ergonomik yapısını destekleyici dört motoru sayesinde hastanın rahatlığı düşünülerek tasarlanmış bir üründür. Hastaların rahatlığı için düşünülüp tasarlanmış bu ürün, aynı zamanda doktor ve estetisyenlerin de tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Maksimum oranda bir rahatlık için, ekstra yumuşak döşemeleri ve üstün tedavi yatakları 3 renkte mevcuttur. Giriş yükseklikleri yaklaşık 59 cm. olan Gharieni spl soft’ küçük boylu insanlar için ideal bir üründür. Bu cilt bakım yatakları, genişletilmiş hafıza işlevleri rahatça bir düğmeye basılarak 4 bellek konumu sunmaktadır. Üstün güvenlik teknolojileri ile donatılmış olan bu üründe, el kontrolünü tamamlamak adına isteğe bağlı olarak ta ayak kontrolünü sunmaktadır. Yumuşak dokusu sayesinde tüm medikal uygulamalarda rahatlıkla kullanım avantajı sunmaktadır.