Medikal Cilt Bakım Cihazları


Edition Medical hizmetleri kapsamında tertemiz ve bakımlı bir cilde sahip olmanız mümkündür. Cilt bakım cihazlarıyla pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Farklı farklı cilt bakım cihazı ile cilt problemlerinizi hızlı şekilde giderebilirsiniz. Cildinizin kusursuz bir yapıya sahip olması açısından bakım cihazlarının önemi çok büyüktür. Sağlıklı, kusursuz bir cilde kavuşmak için Edition Medical hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Cilt bakım koltuğu, yatağı gibi birçok cihazı firmamızdan temin edebilirsiniz. Gelişen teknolojilere ayak uydurarak sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz. Firmamız hem cilt bakım hizmetleri sunan işletmelere hem de tekil kullanımlar doğrultusunda cihazlar üretiyor. Cilt bakım ve güzellik merkezleri için özel cihazlar üretiyoruz.


Cilt Bakım Koltuğu

Güzellik merkezlerinde olması gereken malzemelerin başında, cilt bakım koltuğu geliyor. Güzellik salonlarının yanı sıra masaj salonu ve kuaförlerde de cilt bakım koltukları yer almaktadır. Son teknolojiyle üretilen cilt bakım koltuklarında müşterilerinize en iyi hizmetleri sunabilirsiniz. Cilt bakım yatağı olarak da karşımıza çıkan bu koltuklarda profesyonel hizmetler sunabileceksiniz.

Cilt bakım koltukları; motorlu ve manuel çeşitleriyle dikkat çekmektedir. Cilt bakım yatağı sayesinde aynı zamanda müşterilerinize konforlu hizmetlerde sunmuş olacaksınız. Cilt bakım yatağı sırtının en önemli özelliği, özel şekilde ayarlanmasıdır. Cilt bakım yatakları hem dik hem de oturur vaziyette ayarlanabiliyor. Müşterilerinizin talepleri doğrultusunda cilt bakım koltuklarınızı ayarlayabilirsiniz. Cilt bakım işlemlerinde; rahatlığından ödün vermeyenler için önemli bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Cilt bakımı yapılırken; müşterilerinizin rahat pozisyonda olması çok önemlidir. Cilt bakımı denildiğinde genellikle insanların aklına sadece yüz geliyor. Fakat bu yanlış bir durumdur. Çünkü cilt bakımı; ayak, sırt gibi yerleri de kapsıyor. Cilt bakım yatağı üzerinde masaj hizmetleri de verebilirsiniz. Edition Medical sayesinde dilediğiniz cilt bakım koltuklarına ulaşabilirsiniz. Çeşitlilik bakımından çok avantajlı bir firma olduğumuzu söyleyebiliriz.


Motorlu Koltuklar

Motorlu koltuklar işte, araçta ve evde kullanılma özelliğine sahiptir. Motorlu koltukların en önemli özelliği, 7 bölgeye masaj yapmasıdır diyebiliriz. Gün içerisindeki stresi yok etmek için motorlu koltuklar çok büyük alternatifler olarak karşımıza çıkıyor. Motorlu koltukların önemli özelliklerinden bir tanesi de akupunkturlu olmasıdır.

Motorlu koltuklar acıları ve ağrıları giderme noktasında önemli rol oynuyor. Modern teknoloji ile geleneksel uzak doğu tıbbı birleştirerek motorlu koltukları tasarlıyoruz. Günlük yaşantınızda ihtiyaç duyacağınız enerjiyi sağlayabilmek için motorlu koltuklara ihtiyaç duyabilirsiniz. Motorlu koltuklar sayesinde müşterilerinize fiziksel tedavi yapabilirsiniz. Motorlu koltuklarla vücudunuzun metabolizmasını dengeleyebilirsiniz. Motorlu koltukların iyi dengelenmiş ağırlık sistemleri vardır. Ağırlık sistemleriyle vücudunuza eşit şekilde masaj yapmanız mümkündür. Vücudunuzda elle ulaşamadığınız noktalara dahi kolayca motorlu koltuklarla ulaşabilirsiniz. Motorlu araçların aynı zamanda ayarlanabilir hızı da vardır. Ayarlanabilir hız ile ayak tabanı ve gergin kaslara da masaj yapabilirsiniz. Kasların hareket ettirilmesi noktasında çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Motorlu koltuklar aynı zamanda parmakla baskı, kazıma, yoğurma, merdane, ezme vb. gelenekselleşmiş uzak doğu masaj tekniklerinden oluşmuştur.


Cilt Analizi Cihazları

Edition Medical olarak cilt bakımı uygulamaları için birçok cilt bakım cihazı üretiyoruz. O cihazlardan biri de cilt analizi cihazlarıdır. Cilt bakımına başlamadan önce ciltte mutlaka analiz yapılması gerekiyor. Sağlıklı ve düzgün bir cilt bakımı olması için analiz çok gereklidir.

Cilt analiz cihazları; güzellik bakım merkezlerinde yapılmaktadır. Cilt bakım cihazları;

  • ·         Vakum
  • ·         Cilt analiz cihazı
  • ·         Sprey
  • ·         Looplar
  • ·         İyontoforez
  • ·         Yüksek frekans
  • ·         Vapozon
  • ·         Lifting,
  • ·         Frimatör gibi cihazlardan özelliklerden oluşmuştur

Cilt bakım analizi yapılarak cildin durumu bakımdan önce tespit edilir. Cilt analiz edildikten sonra bakım işlemlerine başlanır.