Altın Masajı


Altın parçacıkları özel bir serum ve masaj ile cildinize nüfuz ediyor. Hücre fonksiyonlarında dengeleyici etkiler sağlayan 22 ayar altın parçacıkları, hücre yenilemesini tetikleyip, hücrelerin ömrünü uzatır. Bu nedenle Altın Terapisi en etkili ve doğal anti-aging yöntemlerinden biri olarak bilinir.
Altın, vücuttaki enerji akışının düzenlenmesine yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra oksijen üretiminin artmasını, zihin ve ruhun yeniden dengelenmesini sağlıyor. Lenf sistemini de harekete geçiren masaj, cilde parlak bir görünüm kazandırıyor. Sandra Bullock, Jennifer Lopez, Sharon Stone, Carmen Electra ve Madonna gibi birçok Hollywood yıldızının düzenli olarak altın masajı yaptırdığı biliniyor.
Hollywood dünyasının en sempatik yıldızlarından Sandra Bullock, güzellik sırlarını verdi. Haftada üç gün gül yaprakları ve sütle dolu küvette yarım saat dinlendiğini söyleyen Sandra’nın en ilginç ve bir o kadar da pahalı cilt bakımı ise ayda bir kere altın suyuyla masaj yaptırması.
Bu masajın her seansı için 5 bin doları gözden çıkartan Bullock, “Altın suyu cildin yaşlanmasını önlüyor” dedi. Sandra Bullock dışında Jennifer Lopez, Sharon Stone, Carmen Electra ve Madonna gibi birçok Hollywood yıldızının da düzenli olarak altın masajı yaptırdığı biliniyor.