always quality

Proje Danışmanlık


Edition Medical & Spa Edition olarak spa ve medikal alanların danışmanlığı mevcut ve potansiyel işyeri sahiplerine Medical, Wellness ve Spa tesislerini yaratma, geliştirme, değiştirme ve işletme konularında, mimarlara ise bu tür tesisleri inşa etme, yeniden yapılandırma ve yeniden dekore etme konularında danışmanlık hizmeti vermektir.

Edition Medical fizibilite inşaat veya yenileme için gerekli bütçeyi önceden hesaplayabilmenize, ideal tesis büyüklüğü ve hizmet sayısını belirlemenize, gelir ve kar tahmini yapmanıza yardımcı olur.

Genel olarak  hizmetlerimiz;

- Medikal, Wellness center ve Spa'larda kullanılabilecek tüm ekipmanların en üstün kalitede tedarik edilmesi,
- Klinik ve Spa Konseptleri tasarımı ,                   
- İş Planı-Klinik & Spa Fizibilitesi-Reklam/Pazarlama-Açılış öncesi hazırlık
- Holistik (Bütünsel) Spa                                                            
- Spada en iyi hizmeti verebilecek personel  yönlendirmesi,-Wellness Center-Beauty Center (Güzellik Merkezi)
- Day (Günlük) Spa

Sektördeki 32 yıllık tecrübemize dayanarak proje aşamasından klinik, medikal/wellness ,masaj alanları, dinlenme alanları ıslak - kuru alanlar gibi  tüm spa ve medikal birimlerini içerecek konsepte uygun doğru yönlendirmeleri , fizibilite çalışmalarını, reklam-pazarlama desteği , işletme aşamasında danışmanlığa kadar her aşamada size danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Pazar analizi veya başka önemli adımları atlayarak daha sonra Spa konseptlerinin çalışmaması veya bekledikleri sonuçları alamama sıkıntısı çekebilirler. Spa’yı işletmek için kaç çalışana ihtiyacınız olacağı ve hangi hizmetlerin en karlı şekilde geriye dönüş sağlayacağını hesaplayarak varolan işletmenizi ileriye götürmeniz için çözümler gerçekleştiriyoruz..

Edition Medical size klinik ve Spa alanlarınızın bir uzman takım tarafından nasıl yürütülmesini ve aynı zamanda işi kısa zamanda sonuçlandırma  avantajını getirir. Genellikle bu seçenek size ve spa yönetiminize kısa sürede kar getirecektir.

Edition Medical & Spa Edition spa işletimi ve kişisel bakımlar konularında da kalifiye personel , masaj terapisti, Spa resepsiyonisti ve Spa müdürü gibi çeşitli mesleklerden personel desteği sağlar.

Günümüzde wellnes klinik, fitness ve spa merkezlerinin önemi artmaktadır fakat bir çok spa konsepti maalesef bir Spa yaratabilecek derecede BİLGİ VE BİRİKİMİ yeterli olmayan tasarımcılar tarafından yapılmaktadır. SPA EDİTİON Spa bakımları, tematik odalar, Spa akım şemaları ve Spa operasyonu hakkında uzman kadrosuyla size en iyi desteği sağlar.

Edition Medical olarak müşterilerimize en iyi ve tarafsız hizmeti sunacağımıza inanıyoruz.
 

Saygılarımla Ercan SOLHAN,
Spa Edition / Edition Medical
Genel koordinatör