Motorlu Koltuklar


Cilt bakımından estetik işlemlerine, dermatoloji işlemlerinden diş işlemlerine, saç ekim işlemlerinden masaj işlemlerine varana dek kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşan motorlu koltuklar, Edition Medical tarafından üretilmeye hızla devam ediyor. Dilediğiniz her an her yerden iletişime geçerek bilgi alabileceğiniz ve üretiminden faydalanabileceğiniz firma sayesinde güzellik salonlarınızı ya da ihtiyaç duyduğunuz her sektöre ait motorlu koltuklar temin ederek daha profesyonel çalışabilir çalışma alanınızı şık bir görünüme sokabilirsiniz. Bakım gerektiren ve uzun süre oturulması gereken işlemlerde bu tür koltuk ve yatakların kullanımı oldukça idealdir. Hem iş yapanın işini kolaylaştırmak adına hem de iş yaptıranın bedensel sağlığını ve konforunu sağlamak adına bu koltukların kullanımı gerekli hale geliyor. İstenilen düzeyde ayarlanabilen ve kişilerin tercihine göre değişiklik gösterebilen koltukların çeşitli fonksiyonları ve uygulama alanları mevcuttur. Kullandıkça memnun kalınan bu koltuklar sayesinde toptan ve perakende satışlar sunan bir firmadır. Çeşitli renk ve ebat seçenekleri sayesinde bulunduğunuz ya da kullanacağınız ortamın dekor ve dizaynına uygun şekilde temin edebilirsiniz. Gerek medikal anlamda gerekse estetik anlamda kullanımına sık sık yer verilen koltuklar sayesinde müşteriler de bulunduğu konumdan daha fazla memnu kalmaktadır. Kişilerin ihtiyacına göre ayarlanabilen bu koltuklar sağlık açısından oldukça önem arz etmektedir. Podoloji koltuğu olarak da adlandırılan bu tür koltuklar yalnızca güzellik salonlarında değil tıp merkezlerinde ve doktor kliniklerinde de sık sık rastlanan koltuklar arasında yer alır.

Motorlu Koltuklar Ne İşe Yarar? Avantajları Nelerdir?

Motorlu koltuklar mutlaka kalitesi yüksek olan ve uzun ömürlü bir dayanıklılığa sahip olan tarzda tasarlanmalıdır. Bu şekilde tasarımlarına ve üretimlerine devam eden Edition Medical sayesinde sizler de isteğinize ve ihtiyacınıza yönelik en doğru motorlu koltuklar ve çeşitlerine göz atmış olursunuz. Kullanımı oldukça kolay olan ve temizliği de hiçbir şekilde zorluk çıkarmayan bu koltuklarda rengarenk kumaşlar da göze çarpıyor. Cilt bakımı, saç ekimi, diş estetikleri, el ve ayak bakımı gibi işlemlerde motorlu koltukların kullanımına çok daha fazla yer verilir. Hastalıkların tedavi aşamalarında da kullanımına yer verilen bu koltuklar adından da anlaşılacağı üzere motorlu bir yapıya sahiptir. Hareketli sistemi sayesinde müşterilerin ve hastaların hareketlerine olanak sağlar. Hem oturan kişiler için hem de işlemleri yapan kişiler için büyük avantajlar sunan motorlu koltukların boyun kısmından ayak kısmına kadar ayarlama alanları mevcuttur. Tamamen oturacak olan kişinin beden ölçülerine göre uyum sağlar ve özellikle de sırt, bel ağrısı çekmeden, herhangi bir yerde tutulma meydana gelmeden işlemin tamamlanmasına olanak sunar. 3 ya da 5 motorlu şekilde tasarlanan bu koltuklar yukarı aşağı doğru hareket ederek rahat bir kullanım avantajı sağlar. Aynı zamanda elektrikli motorlu olan modelleri de mevcuttur. Bu modeller ise ister otomatik şekilde ister manuel şekilde kullanıma açıktır. Elektrikli motorlu olanlar çok daha fazla büyük avantaj sunar. Daha uzun ömürlü şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.  Özellikle de yeni nesil güzellik salonlarının vazgeçilmezlerinden biri olan motorlu koltukların kullanımı, alanda profesyonel bir niteliğe ve neticelere de olanak sağlar.

Çeşitli özelliklere ve kullanım olanaklarına sahip olan koltuklar hem zarif tasarımlarıyla hem de çeşitli renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Bu koltukların kullanımı tedavilerin daha doğru açılardan yapılmasına olanak sunuyor. Çeşitli güzellik merkezleri ve diğer sahalar için Edition Medical üretimlerine ara vermeden tüm ekipmanlarda olduğu gibi motorlu koltukların üretiminde de hızlı davranmaya devam ediyor. Bu koltukların rahatlığı sayesinde oturanlar kendilerini çok daha değerli hissederek bedenen rahatlamış hale geliyorlar. Edition Medical bu hususta ve sektörde her zaman ön plana çıkmayı başaran ve en güzel şekilde kullanım olanağı sunan firmalardan birisidir. Sizler de bu koltukları kullanmak istediğiniz alana göre en doğru özellikler ve en doğru ebatlar dahilinde tercih edebilirsiniz.

Motorlu Koltuklar Nasıl Kullanılır?

Edition Medical kalitesiyle ve farkıyla üretilmekte olan motorlu koltuklar, kullanımı en pratik olan ekipmanlar arasında yer alır. Vücut bakımından cilt bakımına tüm bu tarz işlemlerde kullanılmakta olan motorlu koltuklar konforu müşterilerinize daha uzun süre hissettirmenize olanak sağlar. Yapmanız gereken tek şey bu koltukları temin ederek en doğru köşeye yerleştirmektir. Birçok güzellik merkezlerinde, spa ve wellness merkezinde yerini almakta olan motorlu ve elektrikli motordan elde edilen koltuk modelleri ile en iyi pratikliği elde edebilirsiniz. Tedavi koltuğu olarak da tercih edilen bu koltukların kullanımında hiçbir zorluk yoktur. Sabit ayara getirerek kullanılabileceği gibi manuel olarak kişilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak da kullanılabilir. Farklı modellerde farklı özellikler elbette bulunabilir. Ancak doğru şekilde kullanıldığında bu özellikler uzun yıllar boyunca körelmeden kullanılmaya devam edebilir.

Motorlu Koltukların Özellikleri Nelerdir?

Motorlu koltuklar, masaj koltuğu görünümünde oldukça etkili tasarıma sahip olan koltuk modelleridir. Kırmızıdan mora, beyazdan siyaha, kremden maviye tüm renk tonlarını içererek üretilen motorlu koltuklar, oturan kişilerde masaj etkisi de yaratır. Bu etkisi ve özellikleri sayesinde işlem yaptıran kişiler koltuktan kalkmak istemez ve tüm stresi, yorgunluğu kısa sürede atmış olurlar. Bu tür memnuniyetler göz önüne alınarak daha kaliteli şekilde koltuklarının üretimine devam eden Edition Medical bu alanda her zaman güveni hak eden bir firmadır. Edition Medical sayesinde ihtiyacınıza ve kullanım sektörünüze en doğru koltuk modelini tercih edebilirsiniz. Hem yataklar konusunda hem de koltuklar konusunda her zaman ön sıralarda yerini alan Edition Medical firması, cilt bakım merkezlerinizde de mutlaka bulunması gereken cihazlar arasında yer alır. Sunduğunuz tüm servis ve hizmetleri bu koltuk modelleri sayesinde çok daha profesyonel bir şekilde sunacak ve uzmanlığınızı da gözler önüne seriyor olacaksınız.

Motorlu Koltuk Çeşitleri

Edition Medical tarafından sunulan çeşitli renk ve özelliklere sahip motorlu koltuklar mevcuttur. Her vücut parçasını algılayan ve hareket sistemi buna göre çalışmakta olan motorlu koltuklar sayesinde işi yapanlar da işlemi yaptıranlar da durumdan memnun kalacaktır. Renk ve özelliklerine göre ayrım gösteren motorlu koltuklarda fiyatlar da özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Gerek teknik özellikleriyle gerekse opsiyonel özellikleriyle dikkat çeken motorlu koltuklarda tıbbi kullanıma uygun gerekli şart belgeleri mevcuttur. Bu sayede hem legal olarak hem de tamamen medikal amaçlı üretimine devam edilir. Çok fonksiyonlu olan bu koltuklar özel olarak hastaların ve müşterilerin rahatını hedefler. Bu amaç doğrultusunda tasarlanmakta olan motorlu koltukların hafıza özelliği de mevcuttur. Tüm çeşitlerde yer alan bu özellik sayesinde birkaç saniye içerisinde önceden kaydedilen konuma geri dönebilir. Böylece hastalar, müşteriler, estetisyenler ya da doktorlar ekstra bir hareket yapmak zorunda kalmaz. Ergonomik yapıları sayesinde her yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz motorlu koltukların tüm estetik ve medikal uygulamalar için ideal olduğunu söylemek mümkündür. Edition Medical bu kapsamda uzman ekibiyle ve yılların verdiği tecrübeyle her zaman daha iyi ürünlerini sizlere sunmaya devam ediyor. Rahatlığı hedefleyen bu koltuklar dekorunuzu da baştan yaratmanıza ve hayalinizdeki klinik odasını hazırlamanıza da yardımcı olacaktır. Edition Medical güvencesiyle bu koltuklara sahip olabilirsiniz.